Hizmetlerimiz

Anasayfa > Hizmetlerimiz

Projelendirme
Konusunda uzman ve tecrübesini kanıtlamış proje ve  AR-GE ekibimizle müşterilerimizin istekleri doğrultusunda istenilen kapasitelerde ve istenilen dizaynlarda en son teknoloji en son teknolojik ürünler seçilerek projelendirme hizmeti vermekteyiz.
Ürün Satışı
Kaliteli ürünleri müşterilerimize ulaştırma prensibi ile  su arıtma cihazları, yedek parça, kimya ürünlerini müşterilerimize sunmaktayız. 

Teknik Servis (Tesis Bakım ve Kontrol Hizmetleri)

Uzman teknik ekibimizle ve geniş bayi ağımızla Türkiye’nin her noktasına teknik servis hizmetini en kısa sürede verebilmekteyiz. Teknik hizmetler içerisinde; tesis yıllık, aylık veya extra bakımları, tesis kontrol hizmetlerini de verebilmekteyiz.
Kurulum ve Montaj
Sistemleriniz konusunda uzman ekibimiz tarafından kurulumu ve montajı yapılarak  işletmeye hazır hale getirilmektedir. Tecrübeli ekibimizle gerekli montaj sonrası eğitimler ile müşterilerimize sistemlerini nasıl kontrol edeceği bilgisi de verilmektedir. 
Anahtar Teslim Arıtma Tesisleri
Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda istenilen kapasitelerde ve istenilen dizaynlarda projelendirme yapılarak su analizleri ,tesis binası, tesis için gerekli sistemlerin üretilmesi ve hazır hale getirilmesi tesisin borulaması ve elektrik – otomasyon işleri işletmeye alma ve eğitime kadar tüm prosesleri bünyemizde gerçekleştirebilmekteyiz.

Evsel Su Arıtma Sistemleri
Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri
Arıtma Kimyasalları
Soğutma Kulesi Sistemleri
Dozaj Pompalar
Tuz (Tablet, Rafine, Yıkanmış, Ham vb.)